[SOLD OUT] VHS HELL

[SOLD OUT] VHS HELL

[SOLD OUT] VHS HELL

WHEN?
14.04.2022
WHEN
740 DAYS

WHERE
B90, ul. Elektryków, Gdańsk
How to get to us How to get to us

Facebook event page Facebook event page
TICKETS
SOLD OUT
VHS HELL

VHS HELL

 

Pierwszy w tym roku pokaz VHS HELL zapowiada się mocarnie! Już 14 kwietnia, o godzinie 19:00, zapraszamy wielbicieli kinowego szaleństwa na specjalny pokaz filmowy. Napakowany testosteronem „Deadly Prey” poleci z taśmy VHS, a film o wybuchających menelach „Street Trash” z lektorem, który na żywo będzie improwizował ścieżki dialogowe. Dodajmy jeszcze, że całość zostanie uzupełniona o set reklam i zwiastunów filmowych z początku lat 90. 

 

„Deadly Prey”, reż. David A. Prior, 1987, 88 min.
(Pokaz z taśmy VHS)
Gdy w latach osiemdziesiątych zbiorową wyobraźnią zawładnął Rambo, wielu twórców próbowało powtórzyć sukces opowieści o weteranie z Wietnamu zmuszonym walczyć o przetrwanie we własnej ojczyźnie. Wszyscy jednak polegli – poza Davidem A. Priorem i jego „Deadly Prey”.

 

„Street Trash”, reż. J. Michael Muro, 1987, 101 min.
(Pokaz z lektorem na żywo improwizującym dialogi)
Właściciel podłego sklepu monopolowego na Brooklynie znajduje zapas tajemniczego alkoholu o nazwie Tenafly Viper, który przeleżał w piwnicy kilkadziesiąt lat. Mimo że mikstura pachnie gorzej niż Leśny Dzban zmieszany z Komandosem i przyprawiony odrobiną Mocnej Wisienki, cwany biznesmen postanawia sprzedawać jabola okolicznym bezdomnym. Szybko okazuje się, że sikacz jest nie tylko mózgotrzepem, ale też ciałorozpuszczaczem – pod jego wpływem koneserzy tanich win zamieniają się w krwawe breje.

 

Partnerzy: B90, Eurotrend Systemy Audiowizualne, Epson

 


Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Fundusz Przeciwdziałania COVID-19

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.

Polski Fundusz Rozwoju
Partnerzy

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.