TOMM¥ €A$H feat. JACUŚ

TOMM¥ €A$H feat. JACUŚ

TOMM¥ €A$H feat. JACUŚ

WHEN?
25.11.2022
WHEN
599 DAYS

START

18:00 - bramka

CONCERT

19:00 - Jacuś
20:00 - Tommy Cash

WHERE
B90, ul. Elektryków, Gdańsk
How to get to us How to get to us

Facebook event page Facebook event page
TICKETS
od 100 PLN
TOMMY CASH FEAT. JACUŚ

TOMM¥ €A$H feat. JACUŚ

 

Tommy Cash wróci do naszego kraju już 25 listopada zagra koncert na naszej scenie! 

Tommy Cash, a właściwie Tomas Tammemets popularność zyskał dzięki oryginalnemu wizerunkowi i interesującej twórczości muzycznej, którą sam określa jako post-soviet rap. Jego pierwszy singiel nosił nazwę “Guez Whoz Bak”, ukazał się w 2013 roku i utrzymany był w klimacie cloud rapu.

Kariera estońskiego rapera początkowo rosła w siłę głównie w jego rodzimych stronach, jednak prędko zaczęła się rozwijać w innych krajach, również w Polsce. W 2021 roku raper zasłynął z utworu “Benz-Dealer”, który powstał we współpracy z polskim raperem Quebonafide. Kawałek wraz z klipem osiągnął ponad 5 mln wyświetleń na YouTube.

Raperowi na występach będzie towarzyszył polski wykonawca - JACUŚ (Jacek Pala). To rybnicki raper, pianista, producent i reżyser klipów. Nagrywał już z takimi twórcami jak Young Leosia, KęKę czy Tede.

 

 

 

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Fundusz Przeciwdziałania COVID-19

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.

Polski Fundusz Rozwoju
Partnerzy

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.