Paradise Lost "Draconian Times" + The Best Of Set

Paradise Lost "Draconian Times" + The Best Of Set

Paradise Lost "Draconian Times" + The Best Of Set

WHEN?
23.07.2022
WHEN
585 DAYS

WHERE
B90, ul. Elektryków, Gdańsk
How to get to us How to get to us

Facebook event page Facebook event page
TICKETS
119/129/150 PLN
Paradise Lost "Draconian Times" + The Best Of Set

Paradise Lost "Draconian Times" + The Best Of Set

 

Zapraszamy na koncert Paradise Lost, który odbędzie się w naszym klubie 23 lipca 2022! To jeden z trzech koncertów zespołu zaplanowanych w Polsce i organizowanych przez Knock Out Productions: wcześniej grupa wystąpi 21 lipca w krakowskim HYPE PARKu oraz 22 lipca na Scenie Letniej klubu Progresja.

 

Paradise Lost wykona kultowy album "Draconian Times" w całości, a set uzupełni o największe hity swojej prawie czterdziestoletniej kariery! Sunnata zagra przed Brytyjczykami podczas ich lipcowych koncertów w Polsce. Grupa wystąpi jako support w Krakowie, Warszawie oraz w Gdańsku.

 

PARADISE LOST (doom metal, death metal (early years), gothic metal):
Powstały w 1988 roku w angielskim Halifax zespół Paradise Lost jest jednym z pionierów ciężkiego, mrocznego grania na Wyspach. To także jeden z najbardziej znanych i lubianych zespołów w Polsce, którą od czasu swojego powstania odwiedzał wielokrotnie.

 

SUNNATA (Polska) doom, psychedelic, post metal:
Wiele odcieni brudnej, ciężkiej, wciągającej muzyki – tak można by opisać to, co tworzy czwórka warszawskich muzyków pod szyldem Sunnata. 
Kapela istnieje od 2013 roku, a jej granie to na pewno coś, co spodoba się fanom Mastodon, Kylesy, Yob, czy Conan, z którymi Sunnata miała okazję dzielić scenę. O Sunnata pisze się dobrze nie tylko w Polsce, ale także za granicą, choćby na łamach tak prestiżowych magazynów, jak "Terrorizer" i "Rock Hard". Debiut płytowy zespołu ukazał się w 2014 roku. Od tamtej pory Sunnata wzbogaciła dyskografię jeszcze o trzy albumy, z których ostatnim jest "Burning in Heaven, Melting on Earth" z 2021 roku.  Posiłkując się tym, co zamieszczono na fejsie kapeli, pozostaje tylko napisać: Open your mind and experience it. Let there be noise.

Organizator | Host:
Knock Out Productions


Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Fundusz Przeciwdziałania COVID-19

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.

Polski Fundusz Rozwoju
Partnerzy

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.