ØRGANEK

ØRGANEK

ØRGANEK

WHEN?
15.10.2021
WHEN
982 DAYS

START

18:30 - bramka

CONCERT

19:00 - Dziwna Wiosna
20:00 - Organek

WHERE
B90, ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia
How to get to us How to get to us

Facebook event page Facebook event page
TICKETS
109 PLN
BUY TICKET
ØRGANEK

ØRGANEK

Koncert Organka został przeniesiony na nowy termin: 15 października 2021!

Bilety z każdą datą zachowują ważność na koncert w nowym terminie.

 

Osoby, które chcą zwrócić bilety, proszone są o wysłanie niezbędnych danych do przeprowadzenia zwrotów (imię i nazwisko + e-mail + nr zamówienia*) na: tickets@soundrive.pl. Zwroty zrealizujemy w ciągu 180 dni od daty odwołania koncertu na konto, z którego została uiszczona opłata.

 

*numer zamówienia - pięciocyfrowa, poprzedzona symbolem # liczba, która widnieje w mailu potwierdzającym zakup biletów na stronie tickets.b90.pl.

 

***

 

Po dwóch platynowych wydawnictwach, płyta „Na razie stoję, na razie patrzę” to album długo wyczekiwany, przede wszystkim ze względu na jego różnorodność stylistyczną, ale też i ważkość treści na nim zawartych. Oprócz typowych dla Organka tekstów o międzyludzkich relacjach, pojawiają się też wątki publicystyczne komentujące zjawiska społeczne w Polsce ostatnich lat. Zespół poszerzył też znacznie swój zakres stylistyczny, sięgając do post punka oraz muzyki elektronicznej, dla której bazą są analogowe brzmienia lat 70. Jak powiedział Tomasz Organek: „retro już nam nie wystarcza. Nie czas na wspominki, czas opowiadać o tym, co dzieje się tu i teraz, a do tego potrzebny jest współczesny język”. Trasa „Na razie stoję, na razie patrzę” to dynamiczne, przebojowe i bezkompromisowe show z nową muzyką na nowe czasy. Oi!

 

***

 

BILETY: https://tickets.b90.pl/pl/event/458/organek

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Fundusz Przeciwdziałania COVID-19

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.

Polski Fundusz Rozwoju
Partnerzy

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.