Mrozu - Złota Trasa

Mrozu - Złota Trasa

Mrozu - Złota Trasa

WHEN?
09.04.2022
WHEN
806 DAYS

WHERE
B90, ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia
How to get to us How to get to us

Facebook event page Facebook event page
TICKETS
79 PLN
Złota trasa

ZŁOTA TRASA

 

„To co traci kolor, zamienimy w ZŁOTO” - śpiewa Mrozu w pierwszym, hitowym singlu zapowiadającym szósty album w jego karierze. Wszystko wskazuje na to, że artysta za cel postawił sobie pisać utwory, które podnoszą jego słuchaczy na duchu. Radość, energetyczna dawka szaleństwa - zarówno na scenie, jak i pod nią, dbałość o muzyczne i wizualne szczegóły - właśnie tego możecie się spodziewać po nadchodzących koncertach Mroza.

 

Złota Trasa zawita w kwietniu 2022 do 9 polskich miast. Fani będą mogli po raz pierwszy usłyszeć utwory z nowej, 6 już płyty artysty, która ukaże się na tuż przed rozpoczęciem trasy. To na tym krążku znajdą się, liczony w milionach wyświetleń singiel „Złoto”, czy luzacki, równie porywający na parkiet „Galacticos”. Na koncertach nie zabraknie oczywiście największych hitów Mroza jak „Nic do stracenia”, „Aura”, czy „Bo jak nie my to kto”, które porywają do zabawy każdego.

 

Koncert otworzy Maks Łapiński, powracający z pierwszą zapowiedzią swojego debiutanckiego albumu w postaci singla „Lew”, który w 2020 roku otrzymał nagrodę Grand Prix międzynarodowego festiwalu Carpathia Festival. Utwór jest opowieścią o wolności i mieszance sprzecznych uczuć, które towarzyszą nam kiedy próbujemy wejść w głębszą relację z drugą osobą.


Widzimy się 9 kwietnia 2022 w gdańskim B90!


Bilety kupisz w eBilet.pl

 

Utworu „Złoto” posłuchasz tutaj.

 

 

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Fundusz Przeciwdziałania COVID-19

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.

Polski Fundusz Rozwoju
Partnerzy

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.