[SOLD OUT] KUKON - KUKONOZAUR TOUR

[SOLD OUT] KUKON - KUKONOZAUR TOUR

[SOLD OUT] KUKON - KUKONOZAUR TOUR

WHEN?
10.06.2022
WHEN
683 DAYS

WHERE
B90, ul. Elektryków, Gdańsk
How to get to us How to get to us

Facebook event page Facebook event page
TICKETS
59/69/79 PLN
KUKON - KUKONOZAUR TOUR | GDAŃSK

KUKON - KUKONOZAUR TOUR

Kukon powraca z nowym materiałem "Rough N’ Gentle" i ogłasza Kukonozaur Tour! Koncert promuje najnowsze wydawnictwo Kukona pt. Rough N' Gentle, którego premiera już 8.04.2022.


"Kukonozaur, kukonozaurus REX, czy po prostu KurodaktylusMAX, to tylko kilka z tysięcy imion jakie posiada najstarszy żyjący dinozaur w Europie wschodniej. Charakterystyczne cechy tego osobnika, takie jak wyjątkowo hedonistyczne podejście do pracy i swojego otoczenia, uniemożliwia całkowite zaprzestanie niekończącej się zabawy i wybryków Kukonozaura, dlatego każda trasa kończy się jakby miała nigdy się już nie zacząć, i zaczyna się jakby miała nigdy się już nie skończyć.

 

Kwietniowy układ planet sprzyja ostatnim wybrykom Kukonozaura, na tyle, że postanowił wyruszyć w trasę i odwiedzić wszystkie polskie miasta, jak Mikołaj, gdy odwiedza wszystkie grzeczne dzieci na święta. Decydujący moment wyginięcia całego gatunku mógł wyglądać tak jak spadająca gwiazda, tylko że to nie była gwiazda, a asteroida".

~ Kukonozaur

 


Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Fundusz Przeciwdziałania COVID-19

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.

Polski Fundusz Rozwoju
Partnerzy

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.