[NEW DATE AND PLACE!] Krzysztof Zalewski

[NEW DATE AND PLACE!] Krzysztof Zalewski

[NEW DATE AND PLACE!] Krzysztof Zalewski

WHEN?
10.06.2021
WHEN
1105 DAYS

TICKETS
99 PLN (I pula)
Buy at eventim.pl Buy at eventim.pl
Krzysztof Zalewski
S1

Z przyjemnością ogłaszamy, że koncert Krzysztofa Zalewskiego odbędzie się zgodnie z planem! Na wydarzenie plenerowe zapraszamy 10 czerwca do S1 (ul. Wyposażeniowców, Stocznia Gdańska).

 

Kilka ważnych informacji dla uczestników:

 

- Do S1 wpuszczamy od 19:00. Koncert rozpocznie się o 20:30.

- Z powodu wciąż trwającej pandemii COVID-19, na terenie imprezy będą tylko miejsca siedzące.

- W S1 wydzielimy strefę gastronomiczną. 

- Na teren koncertu nie będzie można wnosić własnych napojów. 

- Jak do nas trafić? To proste! Trasa widoczna jest w mapce poniżej.

- Wszelkie pytania związane z biletami prosimy kierować do eBilet.pl. 

 

Do zobaczenia w S1!

Krzysztof Zalewski


Nowa data koncertów Krzysztofa Zalewskiego!

 

Przez wzgląd na ograniczenia związane z trwającą pandemią koronawirusa, z artystą i jego managementem podjęliśmy decyzję o przeniesieniu koncertów w Gdańsku na nowy termin – 10.06.2021. 

 

Zmianie ulega także miejsce wydarzenia, ale bez obaw: pozostajemy w Stoczni Gdańskiej! 

 

Występ Krzysia będziecie mogli przeżyć w plenerze, ponieważ zaprosimy Was do zupełnie nowej przestrzeni – S1. Więcej informacji o tym miejscu już wkrótce!

 

Oba wydarzenia (wcześniej: B90, 18:00 i 21:00) zostaną połączone w jeden koncert open air. Konkretną godzinę rozpoczęcia eventu podamy w późniejszym czasie.

 

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność! 


W sprawie zwrotów prosimy o kontakt z serwisem eBilet: https://www.ebilet.pl/kontakt/ (Również jeśli zakupiliście bilet na oba terminy i chcecie dokonać zwrotu tylko jednego z nich).

 

O ewentualnej dodatkowej puli biletów damy znać w późniejszym czasie.

Występ odbędzie się w reżimie sanitarnym, który zapewni Wam bezpieczeństwo.

Do zobaczenia w czerwcu!

 


***


Krzysztof Zalewski ZABAWA TOUR
10 czerwca 2021 roku
Gdańsk Stocznia

 

Bilety w cenach: miejsca stojące – 99 zł (pula I)
Bilety dostępne na: www.ebilet.pl

 

***

 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

 

"Życie to nie zabawa, tylko zawody" – konstatuje Zalewski w otwierającym jego najnowszy, piąty już album utworze tytułowym. Jeśli z tej perspektywy spojrzeć na jego twórczość, łatwo zauważyć, że wymyślił sobie dyscyplinę, w której ściga się tylko sam ze sobą, zgarniając kolejne mistrzowskie tytuły.  Do tego potrzeba kontaktu z publicznością to nieodłączny element życia Krzysztofa Zalewskiego. To, że jest to człowiek orkiestra, który nie może żyć bez sceny – wiedzą już wszyscy. Najpierw były koncerty zagrane w prawie każdym zakątku Polski z materiałem z „Zeliga”. Przełomem w jego twórczości była wydana w 2016 roku platynowa już płyta „Złoto”. Kolejny sukces przyniosła Krzysztofowi płyta „Zalewski śpiewa Niemena”. Koncerty zagrane w wyjątkowym składzie, przeniosły się do filharmonii i zabrzmiały w najpiękniejszych koncertowych salach w Polsce. 

 

Wszystkie te osiągnięcia złożyły się finalnie na nagrodę polskiej branży fonograficznej w postaci dwóch Fryderyków w 2018 roku. Nagrody zostały wręczone w kategoriach Nowe Wykonanie za album „Zalewski śpiewa Niemena”, a także Kompozytor Roku, którą Krzysztof razem z Dawidem Podsiadło odebrał za utwór „Początek”. Dodatkowo teledysk do tej piosenki również został nagrodzony Fryderykiem. W tym samym roku miała miejsce premiera nowego utworu pt. „Kurier”, który promował film Władysława Pasikowskiego o takim samym tytule. Ostatnia trasa przed przerwą to one man show - cała dotychczasowa twórczość zebrana i zagrana przez samego Krzyśka w formule solo act, wybrzmiała w salach koncertowych w całym kraju.


Rok 2020 to czas nowości. Po półrocznej ciszy oraz 4 latach od wydania ostatniego autorskiego albumu, Krzysztof wraca z nowym albumem zatytułowanym - niby przewrotnie -  „Zabawa”. „Płyta jest taneczna i nieco mroczna, acz bardziej taneczna niż mroczna. Nocna. To taniec na koniec świata. Nieco apokaliptyczne przemyślenia 35-letniego mężczyzny" – tak "Zabawę" widzi jej twórca. 


Mimo niespokojnych czasów udało się zorganizować trasę koncertową promującą nowe wydawnictwo. Wszystkie koncerty odbędą się w reżimie sanitarnym, biletowana w ograniczonych ilościach. 

Regulamin koncertu (PDF) 

REGULAMIN KONCERTU ZABAWA.pdf, 55.37 KB

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Fundusz Przeciwdziałania COVID-19

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.

Polski Fundusz Rozwoju
Partnerzy

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.