SÓLSTAFIR

SÓLSTAFIR

SÓLSTAFIR

bilety w cenie 80 zł (przedsprzedaż) / 90 zł (w dniu koncertu) do nabycia: * online na www.tickets.soundrive.plwww.eventim.pl * w dniu koncertu w kasie Klubu B90 (ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia)

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

CZASÓWKA 18:00 - drzwi 19:00/19:30 - Louise Lemon 19:45/20:30 - Árstíðir 20:45/... - Sólstafir

20 LISTOPADA 2018 - SÓLSTAFIR /ISL/

Knock Out Productions oraz Klub B90 zapraszają na dwa koncerty Sólstafir w Polsce! Grupa z Islandii zaprezentuje się polskiej publiczności 20 listopada w gdańskim B90 oraz dzień później, 21 listopada w warszawskiej Progresji. Sólstafir w dalszym ciągu promuje rewelacyjny krążek “Berdreyminn”, który ukazał się w pierwszej połowie 2017 roku dzięki wytwórni Season Of Mist. Przedsprzedaż biletów startuje już w najbliższą środę 11 lipca o godzinie 10:00. Bilety będą dostępne na: 

https://tickets.soundrive.pl

 (koncert w Gdańsku) oraz https://sklep.knockoutprod.net (koncert w Warszawie). SÓLSTAFIR (Islandia) black metal, wiking metal, post metal, post rock: Malutka Islandia staje się potęgą muzyczną. Od dawna to już nie tylko kraj, z którego pochodzą Björk, The Sugarcubes, Mum, czy Gus Gus. Dziś to także miejsce, w którym działają wspaniali songwriterzy i songwriterki oraz istnieje silna scena metalowa. Do dynamicznego rozwoju tej ostatniej walnie przyczyniła się powstała w stolicy Islandii Reykjavíku w 1995 roku znakomita formacja Solstafir. W obecnym składzie zespołu jego najwcześniejsze chwile po przyjściu na świat pamięta tylko wokalista i gitarzysta A?albjörn "Addi" Tryggvason. Solstafir gościł w Polsce niespełna rok temu i zaprezentował się kapitalnie przed licznie zgromadzoną publicznością. Specjalnie dokładnie przedstawiać go więc nie trzeba. Z obowiązku wspomnijmy, że przez parę lat stylistycznie blisko było grupie do black metalu z wikińskim sznytem. Potem muzycy postanowili wzbogacić brzmienie i zaczęli czerpać również z post metalu, post rocka, rocka progresywnego, a nawet hard rocka. Zmiany zaczęły być silniej widoczne na wydanej w 2011 roku płycie "Svantir Sandar". Z kolei przełomem w karierze Solstafir stała się genialna płyta "Otta" z 2014 roku. Ostatnia pozycja w dyskografii Islandczyków to wydany w 2017 roku album "Berdreyminn". Sprawdź, jeśli lubisz: Ulver, Agalloch, Enslaved, Cult Of Luna, Primordial... https://www.solstafir.net https://www.facebook.com/solstafirice https://www.youtube.com/watch?v=DS_TPsnnlts Zagrają: SÓLSTAFIR (Islandia) black metal, wiking metal, post metal, post rock Kiedy: 20 listopada (wtorek) 2018 Gdzie: Gdańsk @ B90, ul. Elektryków Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu Organizator: B90 Bilety na koncert dostępne od 11.07 na:

https://tickets.soundrive.pl

Zapraszają Knock Out Productions http://www.knockoutprod.net https://www.facebook.com/productions.knock.out https://www.instagram.com/knockoutprod B90 http://www.b90.pl https://www.facebook.com/B90klub https://www.instagram.com/klub_b90

https://tickets.soundrive.pl

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Fundusz Przeciwdziałania COVID-19

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.

Polski Fundusz Rozwoju
Partnerzy

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.