Dropkick Murphys

Dropkick Murphys

Dropkick Murphys

WHEN?
11.06.2022
WHEN
682 DAYS

CONCERT

Timetable:
19:00 - doors
20:00 - DK/CB
21:00 - Dropkick Murphys

WHERE
B90, ul. Elektryków, Gdańsk
How to get to us How to get to us

Facebook event page Facebook event page
TICKETS
BUY TICKET
Dropkick Murphys

Dropkick Murphys

 

The boys are back and they're looking for trouble! 


Po niezapomnianym koncercie w Stoczni Gdańskiej w 2019 roku, Dropkick Murphys powracają do Gdańska! Legendarny celtic-punkowy zespół zagra 11 czerwca 2021 w klubie B90.


Dropkick Murphys został założony w Bostonie w 1996 roku przez wokalistę, basistę i autora tekstów pochodzenia irlandzkiego, Kena Caseya. Od ćwierćwiecza zaszczepiają w swoich fanach gorące uczucia do Irlandii w piosenkach-hymnach, stworzonych do głośnego i tłumnego odśpiewania na koncertach. Do dzisiaj są jednym z najpopularniejszych zespołów punkowych w USA, a ich występy słyną z niesamowitej energii, interakcji z publiką i niepowtarzalnego klimatu rodem z obchodów Dnia św. Patryka. 


W 2021 roku zespół wydał swój dziesiąty album, „Turn Up That Dial”, którego przesłanie Ken Casey ujął w słowach: „Put your fist up and play it loud!” („Podnieś pięść i puść to głośno!”). Bez wątpienia utwory z tego wydawnictwa usłyszymy na koncercie. Oczywiście nie zabraknie też takich klasyków jak „I’m Shipping Up to Boston” czy „Rose Tattoo”, więc szykujcie się na czerwiec na wspólny wykon z zespołem i tłumem fanów! 

 

Supportem na koncercie zespołu Dropkick Murphys będzie DK/CB. Usłyszymy covery legendarnego AC/DC! Szykujcie się na 11 czerwca, bo będzie rockandrollowo.


Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Fundusz Przeciwdziałania COVID-19

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.

Polski Fundusz Rozwoju
Partnerzy

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.