Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

WHEN?
28.10.2022
WHEN
532 DAYS

START

19:00

CONCERT

20:30

WHERE
B90, ul. Elektryków, Gdańsk
How to get to us How to get to us

Facebook event page Facebook event page
TICKETS
119 PLN
Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

 

Daria Zawiałow rusza jesienią w trasę „METROPOLIS… wojen nie będzie”. Rzeczywiście będzie to pożegnanie z projektem „Wojny i noce”, ale nie tylko…
Wpadajcie do naszego klubu, ponieważ będzie to ostatnia okazja, by zobaczyć koncertującą Darię z zespołem przed dłuższą przerwą. Trasa „Metropolis… wojen nie będzie” to pożegnanie artystki ze sceną, graniem na żywo i fanami na blisko rok! Daria od kilku dobrych lat nie zwalniała tempa - tworzy, nagrywa, koncertuje, bierze udział w projektach specjalnych.

 

Czas zaciągnąć hamulec! Zatrzymać się, naładować baterie, inspirować się i zbierać pomysły na nowy materiał. A skoro nie będziemy widzieć się dłużej, to wypadałoby pożegnać się nie tylko materiałem z ostatniego albumu. Dlatego też w repertuarze koncertowym fani znajdą piosenki z dwóch poprzednich płyt, czyli z „A Kysz!” i „Helsinki”. Przekrojowo ujęta setlista będzie miała wspólny mianownik w postaci nowych aranżacji. Daria z producentem Michałem Kushem planują ukazać mroczną stronę swoich piosenek, więc czeka nas zupełnie nowa odsłona repertuaru. Pojawią się też utwory spoza repertuaru Darii, covery i jedna zupełnie świeża produkcja. 

 

Bilety będą w sprzedaży już 11.08 (godz. 14:00) na stronie: ebilet.pl

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Fundusz Przeciwdziałania COVID-19

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.

Polski Fundusz Rozwoju
Partnerzy

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.