Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

WHEN?
16.10.2021
WHEN
981 DAYS

START

19:00 - bramka
 

CONCERT

20:00 - Cukier
21:00 - Daria Zawiałow

WHERE
B90, ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia
How to get to us How to get to us

Facebook event page Facebook event page
TICKETS
99 PLN
Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

Jesienią wreszcie przychodzi czas na to, by Daria Zawiałow zaznajomiła bliżej fanów ze swoim ostatnim albumem „Wojny i noce”. Co prawda część piosenek dała się już słyszeć ze scen letnich koncertów, ale większość trzymana była na szczególną okazję, jaką jest jesienna trasa, zatytułowana dokładnie tak samo jak album.


W warstwie graficznej i scenograficznej trasa orbitować będzie wokół znanych już elementów kultury japońskiej, ale to w klubach, na scenach bardziej kameralnych niż festiwalowe będzie można je łatwiej dostrzec i docenić. 

 

Nie zdradzimy tu dokładnego repertuaru koncertów, ale nie zabraknie ostatnich singli takich jak „Za krótki sen” czy „Kaonashi”, które zmieszają się zarówno z piosenkami jeszcze na koncertach niesłyszanymi, jak i z utworami dobrze z znanymi z poprzednich tras i płyt.


Gorąco zapraszamy i do zobaczenia!

 

BRAMKA: 19:00
KONCERT: 21:00

 

Bilety dostępne w serwisie eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/daria-zawialow/

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Fundusz Przeciwdziałania COVID-19

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.

Polski Fundusz Rozwoju
Partnerzy

We use third-party cookies to improve our services and make measurement of user navigation. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. You can get more information or how to change the settings in our Cookies Policy.